אילוף כלבים מחיר – כמה עולה שיעור אילוף?

לשתף זה לאהוב

מעוניינים בשיעור אילוף כלבים מקצועי?

השאירו פרטים לייעוץ חינם

שוק מאלפי הכלבים בישראל רווי מאוד. לכל מאלף כלבים ישנה השקפה משלו והיא יכולה להיות שונה מהשקפה של מאלף אחר, הראייה שלי על כלבים וההשקפה שלי על נושא של אילוף ואימון כלבים היא אחרת מ"השיטה הקלאסית" של רוב המאלפים בארץ, בשבילי "אילוף כלבים" הוא מושג שאפשר לפרש אותו במס' דרכים ואני בוחרת לפרש אותו בצורה של "להבין כלבים".

הכלב צריך שנספק לו את צרכיו מבחינה פיזית מנטלית ונפשית וברגע שיתמלאו לו כל צרכיו ובנוסף לכך גם נבין את קשת הרגשות הרחבה של הכלבים ומה הכלב מנסה להגיד לנו ולספר לנו על רגשותיו חיינו המשותפים עם הכלבים יהיו נפלאים ובעיות ההתנהגות יפחתו ואף יעלמו.

בדרך שבה אני מאמנת את הכלבים אני לא משתמשת באמצעים שיכולים להכאיב לכלב או לאיים עליו באיזשהי צורה. אנחנו לא "הבוס", אנחנו הבעלים של הכלב והכלב חי לצדנו וחלק ממשפחתנו ואם נרצה שיסמוך עלינו נרצה להתיידד עם הכלב ולא להפחיד אותו ולגרום לו להרתע מאיתנו.

כלב בתהליך אילוף נותן את היד

ואיך זה קשור למחיר של שיעור אילוף?

אני רואה במקצוע הזה כשליחות למען הכלבים ולמען הבעלים של הכלבים, כיצד ללמד אתכם להתיידד עם כלבכם ולא לכעוס עליו. להפסיק את מעגל הכעסים הטורדני שנגרם בגלל בעיות ההתנהגות של כלבכם שקשורות בהתנהלות לא נכונה או הרגלים רעים שבאשמתנו או לא באשמתנו (יכול להיות שזה קשור גם בעברו של הכלב לפני הגעתנו אלינו).

לצערי הרב יש המון מאלפים שמלמדים את בעליו של הכלב לכעוס עליו ולאיים, להפחיד או להכאיב בכדי שהכלב יקשיב או יבין או ישתף פעולה או ילמד, ההפך הוא הנכון. ואת זה למדתי מתוך מסקנה מאוד פשוטה – זה פשוט לא עובד, וגם אם לרגע נדמה שזה עובד? זה לא יטפל בבעיה ולא ישרוד זמן רב. מאלף שדורש כסף רב עבור שיעור אילוף לא בהכרח מקצועי מספיק או יפתור לכם את הבעיה ואז התסכול אצל הבעלים יהיה גבוה במיוחד. לגבות המון כסף על שיעורי אילוף זו הוצאה גדולה שיכולה לגרום להפחתת שיעורים ואז גם לכך שלא נפתור את בעית ההתנהגות כי לא ניתנו מספיק כלים במס' שיעורים מצומצם וקטן.

כלב עם מאלפת בפארק בדשא
מחירון אילוף כלבים לשנת 2024

מחירון אילוף כלבים לשנת 2024

סוג האילוף תיאור מחיר
אילוף בסיסי בבית 4-9 מפגשים של שעה כל אחד 250-500 ש"ח למפגש
חבילות אילוף 6-10 מפגשים במחיר מוזל כ-80% מהמחיר המקורי
המפגש הראשון בתהליך האילוף מפגש ארוך ומפורט יותר 250-500 ש"ח
אילוף בפנסיון אילוף אינטנסיבי, 3-4 שבועות מחיר גבוה יותר מאילוף ביתי

אל תפספסו מאמרים חדשים שיוצאים

הרשמה לניוזלטר
מה היה לנו במאמר זה
אודותיי
Picture of מאיה
מאיה

מאלפת כלבים מוסמכת לטיפול בבעיות התנהגות בכלבים, מעבירה שיעורי אילוף לכל סוגי הכלבים ומובילה את הלקוחות שלי לחיות עם הכלבים שלהם בהרמוניה ושלווה :)

מאמרים שיכולים לעניין אותך
כלב בתהליך אילוף על מזרן
בלוג אילוף כלבים
מתי לשלוח את הכלב לאילוף

אילוף כלבים מוקדם הוא המפתח להתנהגות מאולפת ומאושרת לכל החיים. גם אם זה נשמע מובן מאליו, ישנן סיבות רבות מדוע חשוב להתחיל באילוף כבר מגיל

קרא עוד »
כלב עם סינר יושב בשולחן מוכן לאכול מהצלחת אוכל
שאלות ותשובות על כלבים
כמה כלב צריך לאכול – מדריך מפורט

כשזה מגיע להאכיל את החבר הפרוותי שלך, חיוני למצוא את האיזון הנכון. האכלה שלהם מעט מדי עלולה לגרום לתת תזונה, בעוד שהאכלת יתר עלולה להוביל

קרא עוד »