מחיר עבור שיעור אילוף כלבים

לשתף זה לאהוב

שוק מאלפי הכלבים בישראל רווי מאוד. לכל מאלף כלבים ישנה השקפה משלו והיא יכולה להיות שונה מהשקפה של מאלף אחר, הראייה שלי על כלבים וההשקפה שלי על נושא של אילוף ואימון כלבים היא אחרת מ"השיטה הקלאסית" של רוב המאלפים בארץ, בשבילי "אילוף כלבים" הוא מושג שאפשר לפרש אותו במס' דרכים ואני בוחרת לפרש אותו בצורה של "להבין כלבים".

הכלב צריך שנספק לו את צרכיו מבחינה פיזית מנטלית ונפשית וברגע שיתמלאו לו כל צרכיו ובנוסף לכך גם נבין את קשת הרגשות הרחבה של הכלבים ומה הכלב מנסה להגיד לנו ולספר לנו על רגשותיו חיינו המשותפים עם הכלבים יהיו נפלאים ובעיות ההתנהגות יפחתו ואף יעלמו.

בדרך שבה אני מאמנת את הכלבים אני לא משתמשת באמצעים שיכולים להכאיב לכלב או לאיים עליו באיזשהי צורה. אנחנו לא "הבוס", אנחנו הבעלים של הכלב והכלב חי לצדנו וחלק ממשפחתנו ואם נרצה שיסמוך עלינו נרצה להתיידד עם הכלב ולא להפחיד אותו ולגרום לו להרתע מאיתנו.

ואיך זה קשור למחיר של שיעור אילוף?

אני רואה במקצוע הזה כשליחות למען הכלבים ולמען הבעלים של הכלבים, כיצד ללמד אתכם להתיידד עם כלבכם ולא לכעוס עליו. להפסיק את מעגל הכעסים הטורדני שנגרם בגלל בעיות ההתנהגות של כלבכם שקשורות בהתנהלות לא נכונה או הרגלים רעים שבאשמתנו או לא באשמתנו (יכול להיות שזה קשור גם בעברו של הכלב לפני הגעתנו אלינו).

לצערי הרב יש המון מאלפים שמלמדים את בעליו של הכלב לכעוס עליו ולאיים, להפחיד או להכאיב בכדי שהכלב יקשיב או יבין או ישתף פעולה או ילמד, ההפך הוא הנכון. ואת זה למדתי מתוך מסקנה מאוד פשוטה – זה פשוט לא עובד, וגם אם לרגע נדמה שזה עובד? זה לא יטפל בבעיה ולא ישרוד זמן רב. מאלף שדורש כסף רב עבור שיעור אילוף לא בהכרח מקצועי מספיק או יפתור לכם את הבעיה ואז התסכול אצל הבעלים יהיה גבוה במיוחד. לגבות המון כסף על שיעורי אילוף זו הוצאה גדולה שיכולה לגרום להפחתת שיעורים ואז גם לכך שלא נפתור את בעית ההתנהגות כי לא ניתנו מספיק כלים במס' שיעורים מצומצם וקטן.

עלות ממוצעת של שיעור אילוף כלבים

מחיר שיעור אילוף כלבים בשוק עומד על טווח של בין 200 ש"ח ל- 400 ש"ח לשעת אילוף.

אל תפספסו מאמרים חדשים שיוצאים

הרשמה לניוזלטר
מה היה לנו במאמר זה
אודותיי
מאיה
מאיה

מאלפת כלבים מוסמכת לטיפול בבעיות התנהגות בכלבים, מעבירה שיעורי אילוף לכל סוגי הכלבים ומובילה את הלקוחות שלי לחיות עם הכלבים שלהם בהרמוניה ושלווה :)

מאמרים שיכולים לעניין אותך
חרדת נטישה אצל כלבים
בעיות התנהגות של כלבים
חרדת נטישה אצל כלבים

חרדת נטישה אצל כלבים בוגרים או צעירים היא תופעה מוכרת אצל המון כלבים. נושא טעון ובעייתי מאוד לנו ולכלב. חרדת נטישה יכולה לפרוץ אצל הכלב

קרא עוד »
בעיות עם הכלב בזמן טיול
אילוף כלבים
כלב בעייתי בטיולים – כך תתמודדו עם זה

כלבים רגישים ותגובתיים, בזמן טיול שמתפרצים על אנשים/כלבים/רוכבי אופניים/ילדים חתולים ועוד.  אם זה מוכר לך ככל הנראה יש לך כלב שפוחד מטריגרים מסויימים. הפחד/החרדה לא

קרא עוד »
כלבים ותינוקות
אילוף כלבים
כלבים ותינוקות

מזל טוב! הרחבתם את המשפחה ועכשיו יש לכם תינוק/ת שאתם בטח מתרגשים ממנו מאוד. לצד ההתרגשות אצל המון הורים מתעורר גם חשש או מחשבות על

קרא עוד »
מקלחת לכלב
טיפוח לכלב
מקלחת כלב

המון בעלי כלבים מתמודדים עם בעיות מקלחת לכלב. הכלב משתולל בזמן המקלחת ומנסה לברוח והמקלחת הופכת להיות משהו שהוא מאוד קשה לכלב ולבעלים פיזית ונפשית.

קרא עוד »

החלטתם לעשות שינוי משמעותי וללמוד לדבר עם הכלב שלכם?
אשמח ללכת איתכם את הדרך ולתת לכם את הכלים והליווי הטוב ביותר.